Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Groził rozbiciem innych samochodów

Wezwany do wyłączenia silnika i opuszczenia pojazdu, odmówił wykonania polecenia. Nie tylko nie posiadał przy sobie odpowiednich dokumentów, ale groził również uszkodzeniem innych samochodów parkujących przy ulicy Pl. Dominikański w Cieszynie.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (25.10.2011) w Cieszynie przy ulicy Pl. Dominikański. Straż Miejska podczas interwencji stwierdziła, iż kierujący samochodem ciężarowym jest nietrzeźwy. 

Kierowca samochodu ciężarowego nie posiadał przy sobie prawa jazdy a dowód rejestracyjny pojazdu, jak się okazało, został zatrzymany ze względu na brak badań technicznych. 

- Wezwany do wyłączenia silnika i opuszczenia pojazdu, odmówił wykonania polecenia. Zagroził, że jeżeli zostanie użyta siła fizyczna rozbije samochody parkujące przy ul. Pl. Dominikański. Kierowca wycofał pojazd na ul. Głęboką, powodując zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego – informuje Straż Miejska w Cieszynie.

Strażnicy w pościgu bezpośrednim zatrzymali samochód ciężarowy przy skrzyżowaniu ulic Głęboka, Stary Targ. 

- Kierowca wycofał pojazd w kierunku Rynku. Przy wsparciu patrolu Policji, kierującego zatrzymano przy ul. Zamkowej, który chcąc uniknąć konsekwencji kierował się w stronę Czech. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu potwierdziło stan nietrzeźwości kierującego. Postępowanie prowadzi KPP Cieszyn – wyjaśnia SM w Cieszynie.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: