Groził nożem przechodniom

W Cieszynie mężczyzna w centrum miasta zaczepiał przechodniów i groził im nożem. Był nieźle "uzbrojony", policjanci znaleźli przy nim aż sześć noży.

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy w minioną sobotę (19.08.2017) w pobliżu ronda przy zbiegu ulic Korfantego i Kolejowej - Z relacji młodego chłopaka i dziewczyny, którzy powiadomili policjantów o tym, co ich spotkało wynikało, że nieznany mężczyzna zaczepił ich na chodniku. Najpierw zabronił im przejścia przez ulicę, a potem, bez żadnego powodu, zagroził nożem. Napastnik ruszył ich kierunku, trzymając nóż w ręku. Chłopakowi i dziewczynie udało się uciec na pobliską stację paliw, skąd zadzwonili na Policję. Agresor poszedł dalej w kierunku ulicy Garncarskiej. Mężczyzna miał cały czas wymachiwać nożem w kierunku przejeżdżających drogą pojazdów. Napastnik na ulicy Garncarskiej zaczepił kolejne dwie kobiety. Jednej z nich także groził nożem, który trzymał w ręku. – opisuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Mundurowi szybko ujęli  mężczyznę odpowiadającego rysopisowi . Okazało się że zatrzymany 53-latek miał przy sobie aż sześć różnych noży kuchennych i  w dodatku nie był trzeźwy, w jego krwi buzował alkohol – badanie wykazało ponad promil. - Po wytrzeźwieniu kryminalni przedstawili mu zarzuty. Wczoraj, na wniosek śledczych, został on tymczasowo aresztowany przez sąd na trzy miesiące. – podsumowuje Domagała.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-08-22 11:25:33
krolik bugs: Hehe. Same koziki
2017-08-22 19:30:13
krokusik: Jaki kraj (władza) tacy terroryści.
2017-08-23 00:50:42
bronek91: Nazwy władz się zmieniają, reszta pozostaje po staremu;) Dawniej milicja, dziś kolejna PO-milicja:) Ważne, iż pan uzbrojony w koziki, trafił do swego grona;)
2017-08-23 12:18:53
Charles: Obić go pałami, a następnie poczęstować go jednym z tych noży. W końcu mamy prawo i sprawiedliwość, nie?
2017-08-23 15:27:49
bronek91: Zależy jakie prawo i jaka sprawiedliwość. Z pewnością nie byłoby to zgodne z powszechnie obowiązującym prawem. A sprawiedliwość-> to musieliby ocenić poszkodowani:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją