Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

GRAMY GRAMY GRAMY!

Podczas najbliższego Finału WOŚP w Cieszynie zagra 135 wolontariuszy. Już 12 stycznia na mieszkańców czeka wiele atrakcji. Jedną z nich może być Twój występ!

Siema! 8 grudnia zakończyliśmy rejestrację wolontariuszy i już wiemy, że 12 stycznia w Cieszynie będzie kwestowało 135 wolontariuszy! I w tym miejscu podziękowania dla was wszystkich, jesteście SUPER!

Jak co roku planujemy zagrać z Orkiestrą jak najgłośniej potrafimy, dlatego też szykujemy się na Finałową Rozgrzewkę – Wielki Świąteczny Koncert Chóralny oraz WOŚPowy Przegląd Kapel, na który zapraszamy wszystkich muzykujących nie tylko ze śląska cieszyńskiego, ale całej Polski!

Tak! Niespodziewanie zgłosiły się do nas zespoły z Jastrzębia, Siedlic (woj. Mazowieckie) a nawet z Łodzi! Podczas przeglądu wyłonione zostaną zespoły, które wystąpią na koncercie finałowym.

Nie pozwól aby taka okazja ominęła twoją kapele! A co się będzie działo 12 stycznia w Cieszynie? Na ulicach miasta będą przez cały dzień kwestować wolontariusze, a Wzgórze Zamkowe zamieni się w orkiestrowe centrum miasta, w którym to będzie znajdował się Sztab WOŚP, kawiarenka, sala zabaw dla najmłodszych. Ponadto odbędzie się ratownicza gra miejska, koncert finałowy oraz światełko do nieba!

Szczegóły na temat Finału w Cieszynie i w tym przeglądu kapel można znaleźć na naszej stronie oraz profil na Facebooku.

(red./mat.pras.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: