Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Grają dalej w ramach Cieszyn Winter Cup

Nowe obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne nie zatrzymały turnieju pod szyldem UKS Cieszyn Winter Cup. Wczoraj (09.01) w hali SP 7 w Cieszynie rywalizowały drużyny w kategorii Orlik.

Łącznie podczas sobotniego (09.01) spotkania strzelono 64 gole. W hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Cieszynie spotkały się następujące drużyny: BTS Rekord, K.S. Płomień Połomia, KP Beskid Skoczów, LKS Tempo Puńców, LKS Zamek Grodziec oraz gospodarze UKS Cieszyn. Początkowo kolejne spotkanie w ramach UKS Cieszyn Winter Cup miało zostać odwołane, ze zwględu na wprowadzone pod koniec roku nowe obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne, ale ostatecznie spotkanie udało się zorganizować. Działamy zgodnie z przepisami jako klub będący w strukturach Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dlatego działamy ponieważ dostaliśmy zezwolenie na prowadzenie zajęć i treningów z PZPN – tłumaczy Puda prezes i trener UKS Cieszyn.

Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco: BTS Rekord 13 pkt., UKS CIESZYN 13 pkt., Beskid Skoczów 9 pkt., Tempo Puńcow 4 pkt., Zamek Grodziec 3 pkt., Płomień Połomia 1 pkt. Wielkie dzięki dla wszystkich ekip za przybycie i rozegranie super turnieju – dziękuje na profilu facebookowym gospodarz turnieju UKS Cieszyn.

Następne spotkanie zaplanowano na 23 stycznia. Rywalizować będą drużyny w kategorii Trampkarz (rocznik 2006 i młodsi). To pierwszy zimowy turniej organizowany przez UKS Cieszyn, ale jak zapowiadają organizatorzy, będą kolejne. Dzieci i młodzież są bardzo zadowoleni. Chcą się ruszać, rywalizować. Jest duże zainteresowanie tym turniejem. Dlatego też planujemy kolejną edycję. Nie wiem czy w każdej kategorii wiekowej, ale na pewno pod koniec lutego jeszcze zorganizujemy jakieś spotkanie – podkreśla w rozmowie z OX.PL Piotr Puda.

 

Pisaliśmy: UKS Cieszyn i pierwszy Winter Cup

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: