Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gosia Andrzejewicz w Górkach


Gosia Andrzejewicz wystąpi w klimatycznym Ośrodku Pod Buczem już w najbliższy czwartek. Impreza odbywa się pod patronatem prasowym Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.


To będzie wyjątkowa impreza, otwierająca cykl estradowych eventów w niesamowicie klimatycznym Ośrodku Pod Buczem w Górkach Wielkich. Na początek wakacji Gmina Brenna proponuje koncert Gosi Andrzejewicz.


Wieczór Pop Party w Górkach Wielkich rozpocznie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00. Wtedy na gości przybyłych do Ośrodka Pod Buczem czekać będzie zabawa z zespołem “The Cops” z którym zaśpiewa Justyną Hubczyk - wokalistka zespołu Haliny Mlynkovej z "Bitwy na Głosy". Po występie tego zespołu na scenie zakróluje Gosia Andrzejewicz, która przygotowała prawdziwe show, a na deser do późnych godzin nocnych będzie sie można bawić na dyskotece, za konsoletą stanie DJ LE-Grand.


Gosia Andrzejewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek, zdobywczynią dwóch Superjedynek w Opolu, osobą wielokrotnie zajmującą pierwsze miejsce w prestiżowych konkursach i zestawieniach organizowanych przez branżę muzyczną, artystką ze złotymi płytami na koncie. Nie tylko talent, lecz i ciężka, wieloletnia, codzienna praca oraz konsekwentne dążenie do celu doprowadziły ją do punktu, w którym może już stwierdzić, iż „to, co kiedyś było tylko marzeniem, teraz stało się rzeczywistością”.


Wstęp na imprezę kosztuje 5 zł.

ZOBACZ WIDEO   TELEDYSK GOSI ANDRZEJEWICZ:
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: