Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gość Ox.pl - Urszula Broda-Gawełek - "Oferta dla dorosłych"?

Gość w rozmowie z naszą redakcją wspomina kto i dlaczego zalecił wykreślenie słowa "amatorskie" oraz wieczór trzech tenorów. Na co zaprasza Gość 23 lutego 2022? Jak wspomina pracę w szkole?Jacek Porzycki zapytał również o Chiny, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zapraszamy do obejrzenia odcinka.
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-16 16:11:59
justi1304: I całe szczęście, że p. Broda nie uczy już w szkole. Niestety miałam okazję być jej uczennicą. Lekcje na bardzo niskim poziomie, brak organizacji, no dramat.
2022-01-28 10:14:47
ejkozuchowska: Nie zgadzam się z przedmówczynią
2022-01-28 10:15:17
ejkozuchowska: Nie zgadzam się z przedmówczynią. Niewielu jest tak fantastycznych pedagogów jak Ula Broda-Gawełek! Nikt w tak prosty sposób nie potrafił tłumaczyć ani uczyć poprzez konwersację czy przykłady z życia wzięte (a na dodatek wszystko z fantastycznym akcentem!). Miałam to szczęście, że jeździłam na wymiany do Annweiller i na własne oczy i uszy przekonywałam się o jej umiejętnościach! Zawsze idealnie zorganizowana - czego dawała przykład przy organizacji Koncertu Walentynkowego czy Wakacyjnych Kadrów, potrafiąca załatwić to co dla innych jest nie do załatwienia, tytan pracy, a na dodatek zawsze ciepła, potrafiąca wysłuchać i zawsze bardzo pomocna! Pozdrawiam!
2022-01-28 10:21:54
hyder: Ja również miałem szczęście być uczniem Pani Uli i nie zgodzę się z Twoim komentarzem. Wspominam w samych superlatywach lekcje, współpracę podczas Koncertów Walentynkowych, w które była zaangażowana. Świetny dydaktyk i mega sympatyczny człowiek. Jedna z najlepiej wspominanych nauczycieli czasów LO :) Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w karierze zawodowej!
2022-01-30 16:44:27
Kasperski: Ja również nie miałem takiego wrażenia, jak Justi1304. Pani Ula zawsze przygotowywała się do zajęć, poświęcała czas uczniom. Bardzo angażowała się w sprawy szkoły, a przy tym była bardzo sympatyczna. Była rzetelnym nauczycielem i chyba dlatego odeszła z tego zawodu, bo miała dość systemu edukacji, który jest papierkowy, ograniczający możliwości nauczyciela. I zamiast zostać zgorzkniałym, sfrustrowanym belfrem, zaczęła robić coś innego. I się w tym fajnie odnajduje. I super.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: