Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gość Ox.pl - Rajmund Dedio - "Burmistrz"

Jakie inwestycje czekają Skoczów? Czy finanse pozwolą na rozwój miasta?Jacek Porzycki zapytał również o osiągnięcia Gościa w Radzie Miejskiej, estakadę, przyczyny sukcesu wyborczego oraz o "lanie wody". Zapraszamy do obejrzenia odcinka.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-05-06 07:03:59
Dick: Jakieś toporne te wywiady w wykonaniu prowadzącego...
2024-05-06 20:07:19
RysiekK22: Obecny projekt przedłużania estakady jest zły !!! robi dobrze szybkim i wściekłym na drodze 2 pasmowej nie rozwiązując problemów komunikacyjnych miasta. Przyczyna jest oczywiście za małe rondo "wepchane" pod estakadę i brak uwzględnienia potrzeb transportu zbiorowego, zwłaszcza miejskiego. Należy wiec go zaniechać do czasu aż bedą pieniądze na zrobienie tego jak należy czyli z dużym rondem obok estakady- na zachód od niej ( sięgającym budynku banku ) i z centrem przesiadkowym ( które mogłoby sięgać aż Bładnicy - to apropo plotek o burzeniu "Skotanu" )----- Jeżeli nie ma piniendzy na takie rzeczy , należy zrobić duże rondo podłużne na poziomie drogi i centrum przesiadkowe umieścić przy nim. Stosowane projekty są opublikowane.
2024-05-08 09:20:59
Iwan: Bardzo dużo optymizmu tylko natura ludzka jest zmienna i za 5 lat może być rozgoryczenie skąd my to znamy bo ludzie w swoim postępowaniu o ocenie drugiego człowieka są wręcz brutalni.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: