Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Górny Bór: pożar najprawdopodobniej w wyniku podpalenia

Dziś (13.05.2020) Gmina Skoczów poinformowała o pożarze, do którego doszło nad ranem w budynku Górny Bór 1. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było podpalenie, na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Dziś (13.02.2020) nad ranem doszło do pożaru budynku Górny Bór 1 w Skoczowie - Przyczyną pożaru było prawdopodobnie podpalenie przez nieznanego sprawcę szafy stojącej na korytarzu. Pożar rozprzestrzenił się na ściany i sufit, stolarkę drzwiową, a następnie na instalację elektryczną oraz odcinek instalacji wody – poinformowała Gmina Skoczów w mediach społecznościowych. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja, przeprowadzono akcję ewakuacyjną - W czasie prowadzonej akcji ratowniczej oraz ewakuacyjnej uszkodzone zostały drzwi i okno – informują władze Skoczowa.

Dzięki szybkiej akcji gaśniczej, straty materialne udało się ograniczyć. Szkody okazały się nieduże - nikogo nie trzeba było przeprowadzać – relacjonują przedstawiciele Gminy. Nikt z mieszkańców również nie ucierpiał. O działaniach poinformowali również strażacy z OSP Skoczów, którzy na miejscu zdarzenia pojawili się krótko po godzinie 3 w nocy. Akcja ewakuacyjna polegała na wyprowadzeniu poza budynek jednej osoby - po ugaszeniu pożaru szafa została wyniesiona na zewnątrz – uzupełnili strażacy.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-13 20:15:17
Międzol: Melina, pijanego Pan Bóg strzeże.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: