Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Goleszów: tragiczny finał poszukiwań

W czwartek (28.05.2020) po godzinie 18:00 w Goleszowie można było obserwować szczególną mobilizację jednostek OSP, PSP i policji. Kilkudziesięciu mundurowych wzięło udział w poszukiwaniach 41-letniej kobiety. Niestety, finał akcji okazał się tragiczny.

Informacja o zaginięciu 41-letniej kobiety wpłynęła do mundurowych w czwartek (28.05) po południu. Zaginiona to mieszkanka gminy Goleszów, tam też rozpoczęto poszukiwania – Pomimo szeroko zakrojonych czynności nie udało się zdążyć na czas… kobieta została odnaleziona nieprzytomna. Resuscytacja nie pomogła – poinformował asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej KPP.

Kobieta została odnaleziona przed godziną 22, niestety, reanimacja nie przyniosła skutków. Aktualnie policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia – czynności sprawdzające w tej sprawie będą prowadzone przez śledczych z Ustronia – wyjaśnia Pawlik.

W akcji poszukiwawczej brało udział łącznie 70 osób. Zmobilizowane zostały wszystkie jednostki OSP z terenu gminy Goleszów, JRG w Ustroniu i policja.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: