Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Goleszów. Rozmowy o trasie rowerowej z Cieszyna do Bielska

W goleszowskim magistracie doszło do spotkania władz gminy z przedstawicielami Euroregionu Śląsk Cieszyński. Dotyczyło ono przebiegu planowanej trasy rowerowej, która miałaby połączyć Cieszyn, Goleszów, Ustroń, Brenną, Jaworze i Bielsko-Białą.

Projekt dofinansowany jest ze środków Śląskiej Organizacji Turystycznej. - Podczas spotkania, Sylwia Cieślar, wójt Gminy Goleszów, zapoznała się z proponowanymi wariantami przebiegu trasy przez sołectwa gminy Goleszów. Udało się je przedyskutować i odnieść do inwestycyjnych planów gminy na najbliższe lata. Jeszcze wiele pracy przed nami, ale uzgodnienia konsekwentnie postępują do przodu - napisał w mediach społecznościowych Bogdan Kasperek z Euroregionu Śląsk Cieszyński.Satysfakcji z planowania inwestycji nie kryje też Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów. - To wartościowa atrakcja turystyczna promująca zdrowy, aktywny wypoczynek. Było to ważne spotkanie - komentuje na portalu gminy Goleszów.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-05 11:48:28
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Pani Wójt wartościowa atrakcja turystyczna byłaby wtedy gdyby powstała niezależna trasa rowerowa a nie taka przy wykorzystaniu istniejących dróg którymi poruszają się samochody. Tak to każdy potrafi. Pojechać na zachód, do Skandynawii albo do Czech i tam podpatrzeć jak to ma wyglądać.
2022-01-05 16:08:51
sierżant_Niemyty_Wycior: pojechać, od razu wypier**ielaj ale na Białoruś
2022-01-06 00:28:20
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Pokazał "niemyty" srandek swoje chamstwo. Wyraźny problem z akceptacją samego siebie. Żal mi ciebie.
2022-01-06 08:07:14
sierżant_Niemyty_Wycior: wara tobie pisi boku od samorządu, Zachodu Czech i Skandynawii - módl się o łagodny wymiar kary i co by cię przypadkiem nie zlinczował suweren
2022-01-06 18:02:25
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Bobek Sie goń kłapie z zawiści dla zasady a pojęcia nie ma o czym pisze. Trasa rowerowa, rower dla niego abstrakcja. Przypatrz się bobku tej mapie. I co widzisz? Widzisz trasę rowerowa z prawdziwego zdarzenia, jak to Wójt określiła "atrakcję turystyczną"? Co do kary to owszem, za pomówienia i groźby bobku ci się należy. Się goń Sie goń.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: