Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Goleszów: dwie ulice wyremontowane

W Goleszowie zakończyły się kolejne dwa remonty dróg. Gotowa jest już ulica Skrajna oraz odcinek ulicy Radoniowej od skrzyżowania z ul. Wolności do skrzyżowania z ul. Piekarniczą.

W Goleszowie Równi na ul. Skrajnej sfrezowano starą nawierzchnię, wymieniono częściowo podbudowę, ustabilizowano istniejący grunt i oczyszczono rowy. Ułożono dwie warstwy asfaltu i utwardzono pobocze. Dzięki gminnym funduszom, mieszkańcy mogą teraz korzystać z prawie 2000m² odnowionej nawierzchni ul. Skrajnej.

Prace na odcinku ul. Radoniowej od skrzyżowania z ul. Wolności do skrzyżowania z ul. Piekarniczą obejmowały czyszczenie nawierzchni jezdni, odmulenie rowów, a następnie ułożenie dwóch warstw asfaltu oraz utwardzenie pobocza. Remont przeprowadzono na około 300m² jezdni.  W przyszłym roku planowany jest remont kolejnego odcinka ul. Radoniowej.

 

MD

źródło: ox.pl
dodał: md

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-12-02 10:10:05
Edi: Takie utwardzanie pobocza drogi luznym kamieniem ma "krótkie nogi" szczególnie na zakrętach,gdzie powinno to być wykonane z dodatkiem bitumicznych mas.
2022-12-02 14:50:10
Tustela: i żeby tak jeszcze dojazd do przedszkola w Cisownicy i pod Kościół się udało zrobić , jakieś 46m to by było git byle przed wyborami tak myślę...:(
2022-12-03 07:34:45
Marx.: pod kościół się przyda, lżej będzie taczki z plebanem pchać
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: