Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Goleszów: droga już przejezdna

W poniedziałek (23 października) oddano do użytku fragment drogi powiatowej prowadzącej od Zamku w Dzięgielowie do Goleszowa. W ostatnich tygodniach trwał tam remont nawierzchni.

Na najbardziej zniszczonym odcinku ulicy Goleszowskiej w Dzięgielowie m.in. wymieniono nawierzchnię jezdni i utwardzano pobocza. Remont drogi powiatowej był możliwy dzięki wsparciu Gminy Goleszów, która udzieliła Starostwu Powiatowemu w Cieszynie dotacji celowej w kwocie 150.000,00 zł.

- Ten odcinek był bardzo zniszczony, mieszkańcy prosili o remont od wielu lat. Na szczęście jest już nowa, dobra nawierzchnia. Niestety, względy finansowe biorą górę, ale liczę, że kolejny odcinek tej ulicy zostanie wyremontowany. Co roku wspieramy powiat w prowadzeniu różnych inwestycji na naszych drogach, gdyby nie te działania, remonty dróg powiatowych odbywały by się w mniejszym zakresie - mówi Krzysztof Glajcar, wójt Goleszowa.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-25 20:06:18
wieslaw55: Ale tonaż zajebisty , ja mam terenówkę 3 tony . no ale jak asfalt na drodze 5 cm grubości , to się nie ma co dziwić - co można zrobić za 150 tyś zł .
2017-10-26 16:42:21
koszor: Wiesławie - 150tys.zł to była wsparcie Gminy Goleszów do realizowanego przez powiat zadania.<br />Druga sprawa- wykonano raptem jakieś 300m. Myślałem, że będzie do skrzyżowania lub chociaż do przedszkola. Dobrze, że po 5 metrów nie robią.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: