Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gdzie na Sylwestra?

Po świętach czas na sylwestrowe szaleństwo. W pięciu miejscowościach powiatu cieszyńskiego Nowy Rok można powitać pod chmurką, ponadto są jeszcze wolne miejsca na zabawy sylwestrowe organizowane w naszym regionie. Wejdź na www.sylwester.ox.pl.

Tak jak głośne życzenia przed tygodniem, tak dziś coraz głośniej zadawane są pytania znajomych – gdzie spędzimy sylwestra. Propozycji co niemiara. W serwisie Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL www.sylwester.ox.pl ofert na zabawę sylwestrową nie brakuje, można się jeszcze „załapać” na niejeden sylwestrowy bal lub kameralną imprezę. 

Nie brakuje też propozycji przygotowanych przez miejscowości powiatu cieszyńskiego, gdzie na placach miast organizowane są imprezy pod chmurką. W Cieszynie sylwester na Rynku rozpocznie się o 22.30. Na początek sylwestrowej zabawy zagra zespół „Poison Words”- w którym zaśpiewa Katarzyna „Kitty” Materna – uczestniczka Bitwy na Głosy. O 23.00 scenę opanuje „Bartnicky Live Band”, a kiedy wybije północ uczestnicy Sylwestra w Cieszynie zobaczą pokaz sztucznych ogni. Zaraz po hucznym przywitaniu Nowego Roku na scenę wejdzie zespół „Cover Band”, który bedzie bawił wszystkich uczestników zabawy do końca imprezy. 

Również w Brennej będzie można zabawić się pod chmurką. Sylwester w amfiteatrze rozpocznie się o 22.00. W tej miejscowości Nowy Rok, będzie można przywitać na łyżwach - na nowym lodowisku, mieszczącym się przy amfiteatrze. Ponadto nie zabraknie dźwięków góralskich kapeli, a gwiazdą zabawy sylwestrowej w Brennej będzie „Johny Band”.

Zabawę pod chmurką planuje też Wisła od 22.00 do 1.00 bawić będzie na pl. Hoffa DJ Iro, który zabierze wszystkich uczestników imprezy w muzyczną podróż dookoła świata. 

W Ustroniu również nie zabraknie głośnej muzyki w tą niezwykłą, sylwestrową noc. Jak co roku, na ustrońskim Rynku będzie można potańczyć w rytmach muzyki elektronicznej. 

Swoją propozycję na przywitanie Nowego 2012 Roku mają również górale. W nadchodzącym roku Koniaków obchodzi 300-lecie istnienia wioski. Punktualnie o północy na Ochodzitej, będzie można usłyszeć trombity. Tadeusz Rucki z przyjaciółmi tak rozpocznie obchody jubileuszu wioski. 

Dorota Kochman

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: