Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gdzie masowe punkty szczepień?

Trzy nowe punkty szczepień przeciv COVID-19, prawdopodobnie powstaną w powiecie cieszyńskim. Na wniosek Starostwa Powiatowego, punkt szczepień powstanie w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Na zgodę Wojewody Śląskiego czekają jeszcze gminy Cieszyn i Strumień, które także wystosowały wniosek o organizację punktu szczepień.

Punkt masowych szczepień powstanie przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Góreckiej w Skoczowie. - O wybraniu tego miejsca zadecydowała dobra komunikacja niedaleko dworzec PKP i przystanek autobusowy, ponadto do dyspozycji jest także sala gimnastyczna, gdzie można zorganizować nawet 10 stanowisk szczepień. Mamy także obstawę medyczną, która będzie dokonywać szczepień – mówi Sylwia Pieczonka, rzeczniczka Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Lecz to nie jedyne miejsce, gdzie takie szczepienia mogłyby się odbywać. O zgodę wojewody stara się również Cieszyn, gdzie szczepienia odbywać by się mogły w Hali Widowiskowo-Sportowej i Strumień, który proponuje Strażnicę OSP w Bąkowie.

Wszystkie dodatkowe, masowe punkty szczepień będą działać przez służby wojewody.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-08 08:44:41
koszor: Szczepić, szczepić, szczepić. Na Orlenie, w Biedrze, na poczcie. Pozwólmy na szczepienia u kuriera! Wystarczy krzesło między paczkami i korespondencyjny kurs pielęgniarski kuriera i gotowe! W szkole niech dzieci szczepią nauczyciel i woźni, a zakładach pracy - kierownicy zmian!
2021-04-08 09:15:39
ktoś: Wczoraj w TV widziałem jak fizjoterapeuci uczyli się szczepić na fantomach. To bardziej przypominało wbijania igieł do lalek voodoo by zadać jak najwięcej bólu. :)
2021-04-08 09:53:26
Iwan: Nie rozumiem tego pędu do szczepień. Koncerny farmaceutyczne się napasą a ludziom szczepiącym prędzej do Boga. Przecież to nie szczepionki ale produkt który się jeszcze bada. Depopulacja ludności trwa.
2021-04-08 12:14:34
wyśmienity cwaniaczek: to powinno być zrobione tak jak podczas głosowania w korespondencyjnym głosowaniu .... Dawkę szczepionki powinien listonosz przynosić z instrukcją do wybranych osób i sru w bicka i po sprawie......
2021-04-08 18:06:05
Anthony: a emerytura od listonosza po obowiązkowym zaszczepieniu
2021-04-08 18:42:11
Antykler Forte: a u franciszkanów wszyscy zdrowi?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: