Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gdyby Luzak umiał mówić...

Dziś przedstawiamy Państwu Luzaka, który szuka dobrych ludzi. W tej chwili przebywa w domu tymczasowym "Stowarzyszenia AS", ale ma nadzieję znaleźć nowy dach nad głową. Co by powiedział, gdyby umiał mówić?

 Jestem Peti, choć w domu wołają na mnie Luzak. Mam 4 lata i naprawdę bardzo fajny ze mnie pies. Najchętniej cały czas byłbym blisko człowieka. Jestem pogodny i przyjacielski, chętnie nauczę się jakiś psich komend. Większość psów traktuję obojętnie. A jak wyglądam? Zobaczcie proszę na zdjęcia. Ładny jestem?

Jestem zdrowy. Zostałem znaleziony w Skoczowie 5 września 2020 roku, a od października zamieszkuję dom tymczasowy Stowarzyszenia "AS" w Ustroniu. Mieszkam w domu z 2 suczkami oraz z 4-rocznym synem moich obecnych opiekunów. Tutaj w domu bardzo mnie chwalą za mój łagodny charakter, opanowanie, wdzięczność i wierność, którą okazuję im od początku zamieszkania w ich domu. Nowym właścicielom odwdzięczę się również ogromnym przywiązaniem i swoją, psią miłością.

Lubię spacery, dobrze chodzę na smyczy. W domu zachowuję czystość, śpię w swoim psim legowisku. Jestem łakomczuchem o wielkim sercu. Podobno też mało marudzę i szczekam. Szukam domu na zawsze, do końca moich, psich dni. Moja opiekunka Wiktoria obiecała mi, że znajdzie dla takiego fajnego gościa - jak ja, super dom, taki blisko człowieka, który będzie się o mnie troszczył do końca moich psich dni i chodził ze mną na spacery.

Kto z Państwa przygarnie psiaka? Luzak jest zaczipowany i zaszczepiony. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji - Stowarzyszenie AS :795 003 521. Obowiązuje umowa adopcyjna.

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-25 15:41:37
megan: Super psiak! Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2020-10-26 06:58:42
hycel: Powiedziałby , wypuśćcie mnie ludzkie bestie na wolność, najpierw mnie wykastrowaliście, później zaczipowaliście i na koniec wrzuciliście na parę lat do kojca. Pies pilnujący domu nie może być w kojcu, ale w schronisku może żyć na 2m2 nawet kilka lat.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: