Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fundacja apeluje: razem zwalczmy epidemię!

Szpital Śląski w Cieszynie oraz Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe dołączyli do walki z pandemią i robią wszystko, aby nasze społeczeństwo czuło się bezpiecznie. Niezbędna jest bieżąca dostępność środków ochronnych dla chorych i personelu, na dzień dzisiejszy jest to najważniejsza potrzeba.

Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju i na świecie dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego i rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 zaistniała pilna potrzeba pomocy w zakupach środków ochrony i sprzętu do zwalczania koronawirusa.

W związku z tym Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego rozpoczyna akcję zbierania środków na ten cel. Wpłat można dokonywać bezpośrednio na konto fundacji. Link do akcji: ZOBACZ

PKO BP  97 1020 1390 0000 6602 0019 0280 z dopiskiem: KORONAWIRUS

(red./mat.pras.)

 

Szpital apeluje:

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-16 08:32:18
hanbes: Właśnie wróciłem z zakupów, nie pamiętam tak "wymiecionego" Cieszyna. ale mimo tych wszystkich problemów i niedogodności myślę że wcześniej czy później się to skończy. Nie dajmy się.
2020-03-16 12:24:46
wyśmienity cwaniaczek: NO JaSNE !!!!! może bym przelał 10 pln ale od dziś nie mam wypłaty i pracy !!!! WIĘC SIĘ WALCIE !!!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: