Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

FORTUNA Bieg ponownie przełożony

Choć 12. edycja Cieszyńskiego FORTUNA Biegu miała się odbyć za blisko dwa miesiące (tj. 25.04), to już dziś wiemy, iż czeka nas powtórka sprzed roku. Organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu imprezy.

Nie mamy zbyt dobrych wieści dla miłośników biegania, a przede wszystkim dla osób, które przygotowywały się do startu w tegorocznej edycji FORTUNA Biegu. - Drodzy Biegacze! Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, związane z nią obostrzenia obowiązujące przy organizacji imprez sportowych a przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników jak i wszystkich osób zaangażowanych w organizację biegu, podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu 12. Cieszyńskiego FORTUNA Biegu na 24 kwietnia 2022 r. – czytamy w oświadczeniu organizatorów.

To oznacza, iż po raz drugi z rzędu impreza zostaje przeniesiona, ponieważ podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłym roku. Co z osobami, które dokonały już opłaty startowej? Wszyscy, którzy dokonali opłaty startowej i mają nadane numery startowe:
- zachowują je na przyszłoroczną edycję bez konieczności ponownego zgłaszania z gwarancją utrzymania wysokości opłaty startowej w przypadku, gdyby została podniesiona jej wartość,
- mogą przepisać numer na inną osobę w terminie podanym w nowym regulaminie, który ukaże się na stronie www.fortuna.bieguliczny.pl.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: