Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Folklor dla zdrowia

Baw się ''W Europie ze Śląskiem'' i przyjdź na koncert do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. W piątek, 24 lutego zagra tam Zespół Pieśni i Tańca ''Śląsk''. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Chór, balet i orkiestra – Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny współtworzy prawie sto osób. Podczas blisko 60 lat swego istnienia "Śląsk" zagrał ponad 7 tysięcy koncertów, występując przed 25 milionami widzów. W najbliższy piątek, „Karolinka” i „Hej, koło Cieszyna” zabrzmi w sali cieszyńskiego teatru. Zespół zagra, zaśpiewa i zatańczy dla przyjemności i dla zdrowia mieszkańców Śląska Cieszyńskiego.

- Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na refundację zakupu lasera dla Oddziału Urologicznego Szpitala Śląskiego w Cieszynie – informują organizatorzy. - Tegoroczny koncert „Śląska” jest wyjątkowy, bowiem świętujemy równocześnie 120-lecie Szpitala Śląskiego w Cieszynie oraz 50-lecie cieszyńskiej Neurologii.

Koncert odbędzie się 24 lutego o godzinie 18.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego, która od 21 lat pozyskuje środki umożliwiające zakup specjalistycznego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Bilety w cenie 40, 55, 65 i 100 zł nabyć można w kasie Teatru im. A. Mickiewicza, która czynna jest w godz.  9:00 - 13:00 i 14:00 - 16:00.
 

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: