Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Firma Klimsza ma nową siedzibę

Chronią przed wzrokiem ciekawskich, przed słońcem, deszczem, owadami, niepowołanymi intruzami - strzegą przestrzeni domowego ogniska. Co to takiego? Skrzaty? Lary i penaty? Nie, to dobrze znane Ci produkty oferowane przez Firmę Klimsza - żaluzje, markizy, moskitiery, bramy... Teraz znajdziesz je w nowej siedzibie, na ul. Stawowej w Cieszynie.

Większość z nas kojarzyła siedzibę Firmy Klimsza z budynkiem Starostwa, które znajdowało się tuż obok, teraz nowy budynek Firmy mieści się przy głównej drodze - Stawowej 30A w Cieszynie. Jest większy i nowocześniejszy, przede wszystkim znajdują się w nim liczne wystawy, na których można sprawdzić, jak konkretny produkt działa naprawdę i jak wygląda: - Udało nam się stworzyć wiele wystawek z różnymi produktami, łącznie z nowościami typu plisy, rolety podnoszone od dołu do góry w kasetkach, rolety,itd. Również zewnętrzne systemy są zamontowane tak, aby klient mógł dokładnie obejrzeć dany produkt przed zakupem - mówi nam Katarzyna Klimsza, współwłaścicielka firmy.

A jest z czego wybierać - na Stawowej 30A znajdziecie szeroki wybór tkanin do rolet i żaluzji : - W naszej ofercie posiadamy również tapety pod zamówienie - dodaje pani Katarzyna. Nie darmo firma uzyskała nagrodę za zajęcie 1 miejsca w rankingu sprzedażowym firmy Vertex S.A. w roku 2011.

Przestronne pomieszczenia pozwalają w spokoju, przy filiżance kawy na wygodnej kanapie przeglądać katalogi z tapetami: - Bogata oferta naszych produktów pozwala zaspokoić najbardziej wyszukane gusta klientów, a doświadczony personel służy poradą - mówi  właścicielka.

Wyjątkowo dla czytelników OX.PL Firma Klimsza daje rabat nawet do 30% na rolety zewnętrzne. Wystarczy, że wydrukujecie poniższy kupon i okażecie go przy zakupie, a z szybkością rajdówki Tomaszczyka, którego firma Klimosz wspiera, zaoszczędzicie swoje pieniądze.

 Firma Klimsza działa w branży systemów osłonowych, posiada najszerszy wybór dostępnych na rynku produktów tj. żaluzje, markizy, rolety zewnętrzne, moskitiery, bramy, pergole i wiele innych. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami Klimsza kompleksową ofertę zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych systemów osłonowych w szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

Zapraszamy do obejrzenia produktów oferowanych przez Firmę Klimsza w siedzibie firmy lub na stronie internetowej www.klimsza.eu.


Pokaż Firma Klimsza na większej mapie(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: