Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

FINAŁ KURSÓW W STRUMIENIU

Panie uczyły się od podstaw księgowości, panowie szkolili się na operatorów koparko-ładowarki. W Strumieniu kolejny projekt pt .: ''Nowe kwalifikacje = nowe możliwości dla mieszkańców gminy Strumień'' dobiegł końca.

Projekt ruszył w lutym a kończy się w lipcu. 11 uczestników wzięło udział w kursie księgowości od podstaw. Podczas 120 godzin zajęć szkoleniowiec przedstawił niezbędną wiedzę potrzebną przy księgowaniu oraz nauczyły obsługi niezbędnych programów komputerowych. Zajęcia z obsługi koparko-ładowarki zrealizowało 10 mieszkańców gminy.
Wszyscy uczestnicy ponadto spotkali się z doradcą zawodowym. Podczas indywidualnych konsultacji każdy stworzył swój plan działania mający na celu określenie dalszej ścieżki rozwoju zawodowego.


Oba kursy zakończyły się udzieleniem stosownych certyfikatów uprawniających do wykonywania zawodu. Dokumenty wręczono uczestnikom podczas spotkania podsumowującego jakie odbyło się w Galerii Pod Ratuszem. Wówczas odbyły się także warsztaty z autoprezentacji, podczas których doradca przedstawiał jak stworzyć swój wizerunek zawodowy.
Projekt był finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Gmina Strumień w tym roku zrealizowała cztery unijne projekty podnoszące kwalifikacje zawodowe.

 

MATERIAŁ SOPNSOROWANY

źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: