Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Festiwal Skofot on-line

Od kilku lat w Skoczowie odbywa się Festiwal Fotografii Analogowej, który do Trytonowego Grodu przyciąga tych, którzy interesują się fotografią analogową. Tegoroczna edycja festiwalu, z uwagi na pandemię odbędzie się w sieci.


Główną ideą festiwalu jest spotkanie i dyskusja. Tym razem będzie się ona toczyć w internecie na facebookowym profilu SKOFOT.

Już w sobotę 14 listopada startuje kolejna edycja Festiwalu Fotografii Analogowej "Skofot". W tym roku wszystkie spotkania z artystami będziemy transmitować online, na żywo na naszym profilu facebook: Skofot. Główną ideą festiwalu jest spotkanie i dyskusja. Zapraszani goście podczas autorskich prezentacji dzielą się z publicznością swoją "filozofią" analoga. Skofot to nie lekcja historii czy technologii... to odkrywanie współczesnej fotografii analogowej – podkreśla organizator wydarzenia, Jerzy Rzechanek.

W tegorocznym programie festiwalu znalazło się miejsce na spotkanie z artystami i internetową dyskusję, do której zachęcają organizatorzy. TUTAJ ODBĘDZIE SIĘ TRANSMISJA ON LINE

Program transmisji online przedstawia się następująco. Festiwal o godz. 10.00 rozpocznie prelekcja Jakuba Dziewita, o godz. 11.30 głos zabierze Kamil Myszkowski, o 13.00 Krzysztof Szłapa. Następnie o godz. 14.00 zaplanowano wystąpienie Michała Patronia, a o godz. 16.00 spotkanie z Titusem Popławskim.


Festiwal organizowany jest już od sześciu lat w Skoczowskim Teatrze Elektrycznym. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Jerzy Rzechanek oraz Stowarzyszenie "Wrzos" z Skoczowa. Festiwal finansowany jest z budżetu Miasta Skoczów. Jest objęty patronatem Burmistrza Miasta Skoczów oraz Związku Polskich Artystów Fotografików - Okręg Śląski. 


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: