Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Fascynujący Mecz Hokeja na Lodzie w Cieszynie

W sobotę 21.12.2019r. o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Cieszynie odbędzie się Fascynujący Mecz Hokeja na Lodzie pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich vs Drużyną Kajetana Kajetanowicza.

W najbliższą sobotę na cieszyńskim lodowisku odbędzie się charytatywny mecz hokeja na lodzie, który organizuje Fundacja Fascynujący Świat Dziecka z Goleszowa. Zmierzą się dwie drużyny wypełnione gwiazdami, takimi jak Dudek, Czerkawski, Zelt, Polko, Maciborek, Grzanka, Szeja, Mancin czy Kajetanowicz. - Mecz zorganizowany został po to, aby wspomóc działania Fundacji Fascynujący Świat Dziecka, która to zajmuje się dziećmi nieuleczalnie chorymi na FAS (Alkoholowy Zespół Płodowy), które wraz ze swoimi rodzinami są zdane tylko na siebie. Najlepiej o braku zainteresowania nimi może świadczyć to, iż dzieci z FAS jest w Polsce znacznie więcej niż z Autyzmem, a o "niewidzialnych" dzieciach z FAS i samej chorobie nie słyszał praktycznie nikt. Fundacja Fascynujący Świat Dziecka pragnie to zmienić! – informują organizatorzy.

Oprócz meczu odbędą się także występy artystyczne, aukcje oraz pokaz umiejętności jazdy na lodzie Kajetana Kajetanowicza. Organizatorem meczu jest Fundacja Fascynujący Świat Dziecka.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: