Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ewangelizacja Wielkanocna w Dzięgielowie

9 kwietnia o godzinie 16.00 w Poniedziałek Wielkanocny w kościele ''Eben-Ezer'' w Dzięgielowie odbędzie się Ewangelizacja Wielkanocna. Wystąpi chór Warsztatów Muzycznych Cieszyn 2011, a słowem podzieli się Marcin Podżorski.

Komisja Ewangelizacyjno - Misyjna  i Parafia  Ewangelicka w Dzięgielowie zapraszają na Ewangelizację Wielkanocną w poniedziałek, 9 kwietnia o godz. 16.00 do Dzięgielowa. 

Wydarzenie to ma swoją bardzo długą tradycję... - Ewangelizacja Wielkanocna to tradycja zapoczątkowana pod koniec lat 60 ubiegłego wieku – mówi ks. Marek Londzin, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Dzięgielowie - Ewangelizacja organizowana jest w Kościele "Eben - Ezer"  w każdy Poniedziałek Wielkanocny o godz. 16.00. Nie inaczej będzie również w tym roku. Na spotkanie zapraszamy 9 kwietnia .

Słowem podzieli się Marcin Podżorski, wystąpi również chór Warsztatów Muzycznych Cieszyn 2011.

- Mówcą będzie student teologii ewangelickiej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie Marcin Podżorski rodem ze Skoczowa - informuje ks. Marek Londzin - śpiewać będzie blisko 50 osobowy chór... z rożnych parafii i w różnym wieku. Chór  Warsztatów Muzycznych Cieszyn 2011 to różne style muzyczne od klasyki po  gospel. Osoby te łączy wielka pasja - zamiłowanie do śpiewu... Aranżacje pieśni przygotowali i rozpisali na głosy i instrumenty młodzi dyrygenci chórów z terenu ziemi cieszyńskiej. Naprawdę warto z nami tego dnia być. Zapraszam wszystkich do Dziegielowa !

Ewangelizacja Wielkanocna - 9 kwietnia, godz. 16.00 kościół Eben-Ezer w Dzięgielowie. Wstęp wolny. Organizatorami spotkania są: Diecezjalna Komisja Ewangelizacyjno-Misyjna i Parafia ewangelicka w Dzięgielowie. 

 
Barbara Stelmach-Kubaszczyk
źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: