Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ewa Farna będzie się bić!

Ewa Farna wystąpi w kolejnej edycji programu Bitwa na Głosy. To już druga spośród artystek związanych ze Śląskiem Cieszyńskim, która weźmie udział w tym programie rozrywkowym. W pierwszej edycji programu z drużyną z Cieszyna wystąpiła Halina Mlynkova.

Na głosy będzie się bić wraz ze swoją drużyną Ewa Farna. Pochodząca z Wędryni na Zaolziu wokalistka, weźmie udział w kolejnej edycji programu Bitwa na Głosy, telewizyjnej dwójki.

Formuła programu jest prosta. Wokalista przeprowadza casting, kompletuje drużynę, a następnie z tygodnia na tydzień drużyna przygotowuje kolejne piosenki. Wygrywa ta grupa, która przekona publiczność w głosowaniu esemesowym.

Jak powiedział Portalowi Śląska Cieszyńskiego OX.PL Marcin Górecki, menadżer artystki na ten moment wiadomo tylko tyle, że Ewa Farna będzie jedną z trenerek śpiewających drużyn w programie. – Nie wiem kiedy odbędzie się casting i gdzie się odbędzie. Ta informacja również dla nas jest świeża i sami nie wiemy zbyt wiele. Mam nadzieję, że casting odbędzie się w miejscu związanym z Ewą – powiedział menadżer piosenkarki. Jak dodał Ewa Farna udział w programie z pewnością będzie traktować jako zabawę.

KOD
 

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: