Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

English is fun

W sobotę 29 stycznia br. Ochotnicza Straż Pożarna w Kozakowicach zakończyła realizację projektu pt. „English is fun” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Priorytetu IX- rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5- oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Zakończenie projektu miało miejsce w remizie OSP, na które przybyli beneficjenci projektu: dzieci szkół podstawowych i gimnazjaliści oraz młodzież szkół ponadgimnazjalnych. Obecni byli również zaproszeni goście oraz nauczyciele prowadzący zajęcia. Beneficjenci projektu uczestniczyli z zajęciach dydaktycznych z języka angielskiego, raz w tygodniu w okresie pięciu miesięcy. Zajęcia prowadzone były przez Joannę Stencel (szkoła podstawowa oraz ponadgimnazjalna) oraz Danutę Skibińską (gimnazjum). Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu zakupiono sprzęt RTV oraz pomoce dydaktyczne, które były bardzo pomocne w prowadzeniu zajęć. Uczestnicy projektu otrzymali również publikacje zakupione z budżetu projektu, z których będą korzystać w dalszej edukacji. Na zakończenie projektu uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz upominki.
Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych projektach. Już wkrótce rozpocznie się nabór uczestników do kolejnego projektu realizowanego przez OSP Kozakowice.

Więcej o działalności OSP Kozakowice oraz naborach do projektów można przeczytać na stronie: OSP KOZAKOWICE>>>

art. sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: