Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Elvis stawia na funk

Znany jest jako skoczowski Elvis, jednak teraz pokazuje się w zupełnie nowej odsłonie. Szymon Wyrembak proponuje nowy projekt WYREMFUNK, który z pewnością zachwyci nie tylko mieszkańców Skoczowa.

WYREMFUNK to solowy projekt Szymona Wyrembaka, skoczowskiego Elvisa (czytaj więcej:TUTAJ).  Szymon Wyrembak znany jest też z takich formacji jak Terapia czy Zemsta Słonia. WYREMFUNK zrodził się z chęci zaprezentowania czegoś odmiennego, niż codzienna twórczość, a także z czystej chęci rozwoju. Póki co WYREMFUNK to Szymon Wyrembak, który oprócz partii wokalnych nagrał także gitary, basy oraz klawisze, a także Sławomir Szonowski, który w studio uzupełnił nagrania perkusją.

WYREMFUNK nie chce zamykać się w pewnej formie i schemacie, ale próbować nowych eksperymentalnych rozwiązań i czerpać z każdej muzyki po trochu. Ma być tanecznie i ciekawie, ale też ambitnie.  Jednak bazą, jak sama nazwa wskazuje jest funk. 

Można już posłuchać premierowych nagrań „Stukanie” oraz „Sensu kęs”, „Lalka” w sieci. 11 marca odbyły się zdjęcia do teledysku, który uzupełnił utwór „Stukanie”. Reżyserem i scenarzystą był Dawid Szpara, a kierownikiem produkcji Michał Pońc. Premiera teledysku miała miejsce 31 marca w klubie Salamandra w Bielsku – Białej, a dzień później teledysk stał się ogólnodostępny na portalu YouTube. 

ZOBACZ TELEDYSK

 

 

Po świętach Wielkanocnych ukaże się płyta demo zawierające trzy wspomniane utwory. Patronem singla są klub Salamandra, MCK Integrator, Telewizja Bielsko oraz Radio Bielsko. 

Karierę WYREMFUNK można śledzić na facebooku. Grupa ma ambitne plany, a patrząc na pokłąd energii młodych skoczowian można tylko całkiem  realnie życzyć sukcesów!

www.facebook.com/WYREMFUNK

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: