Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ekstremalnie w każdym wieku - w piątek startuje Freestyle City Festiwal

Chcesz się poczuć młodo? Nie biegaj na zabiegi, nie łykaj tabletek – po prostu przyjedź do Cieszyna! Bo Cieszyn to miasto młode w każdym wieku.
 
Za kilkadziesiąt godzin w mieście nad Olzą ruszy druga edycja Freestyle City Festiwal. Po pierwszej ekstremalnej imprezie – druga ma być nie mniej ekscytująca – zapowiadają organizatorzy.
Wysokie skoki na motocyklach, mknące wąskimi uliczkami rowery czy pędzące z zawrotną prędkością deskorolki – a do tego wszystkiego taniec uliczny i koncerty. To sport młodych, – ale jak mówią organizatorzy festiwalu – ma on zachęcić i przyciągnąć każdego. Niezależnie od wieku.
Festiwal rozpoczyna w piątkowe popołudnie konferencja „Ekstremalnie sprawni niepełnosprawni”
O festiwalu, przygotowaniach i wydarzeniach, które przez trzy dni będą toczyły się w mieście rozmawiam z Wojciechem Małyszem – organizatorem Freestyle City Festiwal.
 
 
 
To piątek – pierwszy dzień festiwalu. Otworzy go wspomniana wcześniej konferencja na Zamku Cieszyn „Ekstremalnie sprawni niepełnosprawni”. Równolegle w kilku miejscach miasta rozpocznie się akcja festiwalu.
 
 
Ale Freestyle City Festiwal to nie tylko ekstremalny sport, to także koncerty na Wzgórzu Zamkowym oraz w klubie Stary Targ.
 
 
Jan Bacza
źródło: RADIO 90
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: