Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dziś ostatni dzień głosowania na przedszkola w Wielkim Konkursie Ekologicznym

Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski. Zacięta walka na głosy internautów trwa od 27 listopada. Dziś ostatnia okazja, by zagłosować. W naszym regionie największą szansę na wygraną ma przedszkole w Kiczycach.

Hasło tegorocznej edycji konkursu to "Zwierzakolubni". Prace konkursowe wykonano z odpadów gromadzonych w przedszkolu bądź w domach dzieci uczęszczających do placówki. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach: A - przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz B - przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace. Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu. Do wygrania jest ponad 160 nagród dla przedszkoli. Przewidziane są również atrakcyjne nagrody dla osób głosujących na prace konkursowe.

Jedno z przedszkoli naszego powiatu ma dużą szansę na zdobycie nagrody. Jest to przedszkole w Kiczycach. Mali twórcy z tego przedszkola przy użyciu butelek, gazet, nakrętek, rolek po papierze i ręcznikach, talerzyków papierowych i kubeczków po jogurtach stworzyli „Bajkowego lwa”. Na 2527 przedszkola biorące udział w konkursie przedszkole z Kiczyc zajmuje dziś 92 miejsce. To duży sukces, ale aby uszczęśliwić dzieci nagrodą konieczne jest zajęcie min. 73 miejsca. Może to być ich pierwsze życiowe osiągnięcie wśród tak dużej konkurencji. - Na pewno i Ty chciałbyś wnieść swój wkład w radość z sukcesu. Dziś ostatnie głosowanie - walczymy o nagrodę. Proszę, oddaj swój głos - zwracają się z prośbą dzieci z przedszkola w Kiczycach.

- Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl. Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00. Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe. Każdego dnia jedna osoba może oddać 4 głosy na 4 różne prace. - czytamy na serwisie Buliba.pl. Z jednego IP komputera można oddać 3 głosy, ale do tego konieczne jest zarejestrowanie 3-ech osób na jednym komputerze.

(red)

źródło: ox.pl/mat. pras.
dodał: LB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: