Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień otwartych tras. Ustroń zaprasza na biegówki

Aktywnie będzie można spędzić sobotę w Ustroniu. Szkoła narciarska ''Nartki'' zaprasza jutro wszystkich chętnych do nauki biegania, na dzień otwarty tras biegowych. Będzie można wypróbować nowy sprzęt i podszkolić się pod okiem fachowców.
Od kilku lat narty biegowe stają się coraz bardzie popularne. Niewątpliwie, ważnym czynnikiem, który powoduje zainteresowanie tą formą rekreacji są trasy. Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego zaprasza na profesjonalnie przygotowany teren oraz instruktorów, którzy nauczą jak poprawnie dobrać sprzęt i jak dobrze poruszać się na nartach.
Okazja będzie już w sobotę. Szkoła organizuje dzień otwarty tras nad Wisłą.
 
To impreza skierowana do tych, którzy jeszcze nie spróbowali biegać na nartach. Ale również i dla tych, którzy chcą wypracować dobrej jakości, profesjonalny sprzęt, bo będziemy mieli w tym dniu do wypożyczenia kilkadziesiąt par nart. – mówi Andrzej Nowiński ze szkoły.
 
 
 
 
Dużą zaletą ustrońskich tras jest to, że znajdują się one nad bulwarami Wisły, które sa oświetlone. Więc bez problemu, po zmroku można biegać tam na nartach. W sobotę pomagać będzie sześciu wykwalifikowanych instruktorów. Każdy, kto będzie chciał posłuchać rad, będzie mógł wiele skorzystać. Ci, którzy już jeżdżą też skorzystają, będzie stanowisko do profesjonalnego smarowania nart. – dodaje Nowiński.
 
Zarówno korzystanie z usług trenerów czy smarowanie nart – to wszystko będzie w sobotę bezpłatne. Dzień otwarty tras w Ustroniu w sobotę od godziny 11
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: