Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego

Dzielnicowi, podczas patrolu rejonu na ul. Michejdy w Cieszynie zauważyli 33- latka, który kierował fordem. Zatrzymali go do kontroli, podczas której potwierdziły się wcześniej uzyskane informacje, że nie posiada on uprawnień.

To nie wszystko - okazało się, że podróżujący tym samochodem pasażerowie również mieli „coś na sumieniu”. Pierwszy z nich podczas kontroli „zapomniał”, kiedy się urodził i podał celowo błędną informację kontrolującym go policjantom. Swoją pamięć odświeżył dopiero dowód osobisty, który „znalazł się” w jego kieszeni. „Niepamięć” tłumaczył zdenerwowaniem. Dzielnicowi sprawdzili jego dane w policyjnych systemach. 20-letni mężczyzna był poszukiwany. Sąd wydał nakaz jego zatrzymania i doprowadzenia do Zakładu Karnego w Cieszynie. Dodatkowo, za podanie nieprawdziwych danych i wprowadzenie funkcjonariuszy w błąd, mężczyzna został ukarany mandatem – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Poszukiwany był także drugi z pasażerów, 23-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, ponieważ nie zapłacił grzywny. Przed więzieniem uchroniła go jednak szybka wpłata „zaległości”.
(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: