Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dzielnicowi w przedszkolu

Dzielnicowi odwiedzili dzieci w Przedszkolu nr 7 w Cieszynie w celu zaprezentowania maluchom zasad bezpieczeństwa w drodze do przedszkola i w miejscu zamieszkania. Oprócz typowej codziennej policyjnej pracy, mundurowi prowadzą także działalność z obszaru prewencji, którą zaczynają od najmłodszych.

Dwaj dzielnicowi z cieszyńskiej komendy odwiedzili dzieci w Przedszkolu nr 2.  - Aspiranci Łukasz Palica i Krzysztof Staś podczas spotkania przekazali maluchom jak uniknąć niebezpieczeństw w trakcie zabaw w przedszkolu, w domu i na ulicy, a także w kontakcie z obcymi ludźmi. Policjanci przekazali dzieciom jak zachować się podczas zagubienia, pożaru, oraz jak wezwać pomoc przy użyciu numerów alarmowych. Stróże prawa przekazali również podstawowe informacje o bezpieczeństwie na drogach  - relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Policjanci uczyli najmłodszych poprawnego przechodzenia przez przejścia dla pieszych i tłumaczyli jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-09-29 22:38:55
bronek91: Pranie mózgu, demoralizacja młodzieży czy kasting na uczestników spotkania z paralizatorem? A stomatolog, czy logopeda nie odwiedza przedszkoli?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: