Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzięki WOŚP moja córka żyje

Inkubatory, respiratory, tomografy, pompy do podawania leków ... i wiele, wiele innych urządzeń. Wszystkie potrzebne, by ratować ludzkie zdrowie i życie.

Każda wrzucona do puszki złotówka to nasz wkład w zdrowie i życie najmłodszych.

Setki urządzeń ze znakiem WOŚP - głównie w placówkach medycznych - na co dzień służy dzieciom i dorosłym. Jak bardzo są one potrzebne najlepiej wiedzą o tym ci, którzy z nich korzystają.

Pani Anna Wajdzik w skoczowskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zasiada od wielu lat.

- Każdego roku udział w tej akcji napawał mnie ogromną radością. W tym roku jednak ta radość jest wielokroć większa – przyznaje A. Wajdzik – Moja córeczka Maja urodziła się sześć tygodni przed planowanym terminem porodu. Przez kilka tygodni leżała na oddziale neonatologicznym w Jastrzębiu. Czerwone serduszka widać było niemal wszędzie. Tam miałam możliwość przekonania się jak intensywnie wykorzystywany jest sprzęt WOŚP, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że gdyby nie on to wiele dzieci nie miałoby szans na przeżycie.

Córeczka pani Ani ma dzisiaj 6 miesięcy. Kto wie, czy kiedyś to ona nie będzie kwestowała w WOŚP pomagając innym dzieciom...W tym roku po raz pierwszy do akcji włączyła się starsza córka pani Ani, wspiera WOŚP, bo wie, jak ważna jest społeczna ofiarność.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: