Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzieci czytają (konkurs)

Już w środę 29 maja rusza w Cieszynie wielkie święto książki- VI Międzynarodowy Festiwal Czytania nad Olzą. Dzieci już czekają na wspólne czytanie, występ aktorów Banialuki, a przede wszystkim na koncert Majki Jeżowskiej. Dla trzech czytelników mamy wejściówki.

W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były 2 podwójne wejściówki na Inaugurację Festiwalu (Będą czytać, będą śpiewać). Impreza pod tytułem „Dzieci lubią książki – książki lubią dzieci” w Teatrze im. A. Mickiewicza rozpocznie się o 17.00, w programie m.in. wystąpienia gości honorowych, tradycyjne odczytanie tekstu "Lokomotywy" J. Tuwima, przedstawienie „Bal u Króla Lula” w wykonaniu aktorów Teatru Banialuka oraz koncert Majki Jeżowskiej.

Wstęp na inaugurację jest wolny, choć ze względu na ograniczoną ilość miejsca biletowany. Wejściówki były za darmo rozdawane w Bibliotece 15 maja. Dla tych, którzy ich nie zdobyli, mieliśmy 2 podwójne bilety. By mieć szansę na ich wygranie, trzeba było posłać zdjęcie swojego zaczytanego dziecka. Jako, że konkurs cieszył się dużym powodzeniem, postanowiliśmy nagrodzić aż trzy osoby, zdjęcia ich pociech prezentujemy w tej wiadomości. Uwaga! Bilety będą do odebrania przed imprezą w kasie Teatru po okazaniu dowodu tożsamości.

Uwaga, śledźcie jutro nasz profil na FB - do wygrania będzie jeszcze jedno podwójne zaproszenie.


Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

PROGRAM FESTIWALU

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: