Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dyzio rozbawi najmłodszych

Nie lada gratkę dla najmłodszych w ten weekend szykuje Brenna. Park Turystyki zmieni się w Bajkową Krainę.

Atrakcji dla najmłodszych mieszkańców i turystów nie zabraknie w Gminie Brenna w niedzielę 5 sierpnia. Wielki piknik Bajkowa Kraina szykuje się w amfiteatrze. Na początek bajkowych atrakcji wystąpi Klaun Dyzio, który dzieciom podaruje baloniki i rozbawi nawet najbardziej pochmurnego smutasa. Początek jego występu o godz. 10.00. Na godz. 11.00 zaplanowano start animacji dla dzieci, przygotowanych przez Teatr Uliczny “Scena Kalejdoskop” w programie: Interakcje cyrkowo-teatralne w wykonaniu trzech animatorów (także na szczudłach), diabolo – zabawa zręcznościowa, w której dzieci posługując się specjalnym rekwizytem ćwiczą swoją koncentrację, Rola Bola – wprowadzenie w arkana cyrku. Poprzez wesołą zabawę, dzieci z pomocą animatora testują swoje umiejętności akrobaty cyrkowego, ćwicząc swoją równowagę na niewielkiej równoważni. Spacer po Linie – niepowtarzalna okazja, by poczuć się jak prawdziwy linoskoczek. Dzieci przemieszczają się z asekuracją instruktora po rozciągniętej taśmie cyrkowej, która znajduje się na wysokości 30-40 cm. Gigantyczna Skakanka – kto podskoczy wyżej? Aktorzy na szczudłach prowadzą wesołą konkurencję, w której dzieci uczestniczą w grupie lub indywidualnie. Warsztaty Szczudlarskie – niepowtarzalna okazja spróbowania chodzenia na szczudłach.


Warsztaty prowadzą doświadczeni szczudlarze. Pokaz Gigantycznych Baniek Mydlanych – zaczarowany pokaz baniek mydlanych o niewiarygodnie wielkich rozmiarach w wykonaniu artystów w kolorowych kostiumach – wspaniała uczta dla oczu. Wspólna zabawa klownów i dzieci w bajkowym świecie baniek mydlanych.


Ponadto dla najmłodszych przygotowano interaktywną bajkę  Żółw i Zając – początek o godz. 13.00 oraz bajkę Kniaź Popiel- początek o 15.00 obie w wykonaniu Studio Art-Re z Krakowa.


Na maluchy czeka też stanowisko do malowania twarzy i zabawy z chustą animacyjną. Natomiast od godz. 16.00 do 20.00 zaplanowano festyn z zespołem Sonar. Impreza odbywa się pod patronatem prasowym Portalu Ślaska Cieszyńskiego OX.PL.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: