Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dyrektor z nagrodą

Dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy” - Adam Cieślar został wyróżniony szczególną odznaką. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Cieszyna wręczono mu honorową odznakę Ministerstwa Kultury.


Podczas LII Sesji Rady Miejskiej Cieszyna honorową odznakę -„Zasłużony dla Kultury Polskiej” przyznaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego odebrał dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Domu Narodowego" Adam Cieślar.


W słowach skierowanych do laureata Burmistrz Gabriela Staszkiewicz podkreślała jego wieloletnie zaangażowanie w upowszechnianiu kultury, ponadto dziękowała za jego pracę na rzecz mieszkańców Cieszyna i życzyła kolejnych sukcesów na tym polu w przyszłości.

Adam Cieślar od kilku lat jest dyrektorem COK „Dom Narodowy”,wcześniej był wieloletnim instruktorem w tej instytucji.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-26 17:13:02
Mach: Gratuluję Panu dyrektorowi! Przyznanie Honorowej Odznaki w mojej opinii zasługuje jednak ze strony władz na pogłębione uzasadnienie jej przyznania i nie może polegać jedynie na stwierdzeniu, że wykonuje pracę dyrektora COK a wcześniej tam był instruktorem i pracę tę wykonywał z zaangażowaniem- bo tego należy oczekiwać od każdego pracownika a wyżej wymienione atrybuty wyróżnienia wynikają ze stosunku pracy, a to powinno być normą. Znaczy ,jeżeli Pan dyrektor wykonywał coś ponad to co wynika ze stosunku pracy to wyróżniający a może dziennikarz sprawozdawca powinni się lepiej postarać w laudacji nagradzanego urzędnika od kultury.
2023-05-27 07:35:16
perpetua: nagrodę powinien przede wszystkim dostać premier pinokio, który bardzo kulturalnie przekonuje Polaków, że najdroższy w Europie polski prąd z najdroższego na świecie polskiego węgla jest tak naprawdę najtańszy bo dzięki niemu jeszcze Polska nie zginęła, ciemnogród rośnie w siłę, a biskupi i pisia elita żyją dostatniej
2023-05-27 13:11:56
św. Patryk.: towarzystwa wzajemnej adoracji tak mają że się odznaczają
2023-05-28 20:47:55
doler: A ja proszę listę dokonań ... ile pieniędzy udało się wyciągnąć z różnych funduszy na kulturę np. Dawanie odznaczeń za wykonywanie swojej pracy jest żenujące. Co udało się zrobić extra ? Ale to takie "urzędnicze" rozdawanie odznaczeń urzędnikom za to, że .... są. Czekam na odznakę do pani kasjerki z marketu, pana z wodociągów itd. Co udało się zrobić np w czasie COVID gdzie wszystko było pozamykane ? I COK nie działał.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: