Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dyplomy i nagrody dla wzorowych czytelników!

26 kwietnia w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie, podsumowano konkurs czytelniczy ''Bibliomaniak 2017''. Odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla wzorowych czytelników z całego powiatu.

W miniony czwartek 26 kwietnia w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej w Cieszynie podsumowano konkurs czytelniczy „Bibliomaniak 2017”. Z rąk Przewodniczącego Rady Powiatu Ludwika Kuboszka oraz Doroty Dobruckiej-Wojtas z Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Cieszynie, nagrody i dyplomy odebrali wzorowi czytelnicy z całego powiatu cieszyńskiego.

- Ogromnie miło przebywać w tak zacnym gronie wzorowych czytelników bibliotek publicznych powiatu cieszyńskiego. Grono to z roku na rok się powiększa, tworząc już dość sporą „czytającą rodzinę”. To dzięki wam Droga Młodzieży, dzięki waszym rodzicom, którzy z pokolenia na pokolenie przekazują tradycję czytania i obcowania z książką, a także zaangażowanym w promocję czytelnictwa bibliotekarzom powiatu cieszyńskiego mogliśmy się dzisiaj spotkać w tak licznym gronie pasjonatów książki – mówiła podczas uroczystości Beata Parchańska, instruktor- koordynator ds. bibliotek powiatu cieszyńskiego.

Wśród grona laureatów znaleźli się: Sebastian Kruk i Justyna Napieraj z Biblioteki Miejskiej w Cieszynie, Filip i Bartosz Madeccy z BM w Cieszynie - Filia nr 1, Ariann Madzia i Bartosz Podlak z BM w Cieszynie - Filia nr 2, Helena Rajwa i Filip Brodacz z Biblioteki Publicznej w Skoczowie, Anna i Justyna Szczypka oraz Julia Lont z MBP w Ustroniu, Sandra Stokłosa i Jakub Kąkol z MBP w Strumieniu, Martyna Goszyk i Oliwia Szczepańska z MBP w Strumieniu – Filia w Drogomyślu, Marta Grygierek i Grzegorz Kursjus z MBP w Strumieniu – Filia w Pruchnej, Karolina i Natalia Jerzok oraz Piotr Jamróz z MBP w Strumieniu – Filia w Zbytkowie, Paweł Piszczek i Dominika Busek z MBP w Wiśle, Weronika Ochodek i Amelia Stokłosa z GBP w Chybiu, Nikola Kurczyk i Jakub Szypuła z GBP w Chybiu – Filia w Zaborzu, Mateusz Holeksa i Nadia Krzempek z GBP w Brennej, Krzysztof Greń i Teresa Leś z GBP w Brennej – Filia w Górkach Małych, Zuzanna Kowalska i Ewelina Kozieł z GBP w Dębowcu, Gabriela Herok i Paweł Adamek z GBP w Dębowcu – Filia w Ogrodzonej, Jakub Raduła i Dominik Tomica z GBP w Goleszowie, Julia Drużkowska, Oliwia Makarewicz i Jakub Dziadecki z GBP w Goleszowie – Filia w Cisownicy, Oskar Stuś, Mateusz Młotek i Zuzanna Madzia z GBP w Goleszowie – Filia w Puńcowie, Julia Pieczonka i Zuzanna Mucha z GBP w Hażlachu, Mateusz i Natalia Bystranowscy z GBP w Hażlachu – Filia w Kończycach Wielkich, Alicja Szary i Justyna Macura z GBP w Hażlachu – Filia w Pogwizdowie, Justyna Szalbot i Julia Jojko z GBP w Istebnej, Piotr Skrobiś i Marta Kawik z GBP w Zebrzydowicach, Michał i Eliza Motłoch z GBP w Zebrzydowicach - Filia w Kaczycach oraz Hanna Górka z GBP w Zebrzydowicach – Filia w Kończycach Małych.

Wszyscy laureaci mogli uczestniczyć w pokazie naukowym, a następnie wyróżnieni czytelnicy zostali zaproszenie na zwiedzanie siedziby Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Laureaci konkursu otrzymali również zaproszenie do Dream Parku w Ochabach.

 

red./mat.pras.

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: