Dla całych rodzin

To będzie jubileuszowa, dziesiąta edycja wydarzenia, które promuje ideę wolontariatu. W Ustroniu 1 maja odbędzie się impreza 'Siła Serc'.

Od wielu lat Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie 'Można Inaczej' pomaga dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych. Na zajęcia uczęszczają najmłodsi, którzy mają problemy z nauką, ale i emocjami. Tutaj otrzymują specjalistyczną pomoc. Od ubiegłego roku stowarzyszenie działa w nowej siedzibie, przy Szkole Podstawowej nr 1.

- Mamy teraz piękne sale, wszystko nowe. Z naszej pomocy korzysta około 35 dzieci. Przychodzą tutaj na zajęcia do świetlicy socjoterapeutycznej. Od dziesięciu lat organizujemy wydarzenie 'Siłą Serc'. Zapraszamy zespoły i różnych artystów, by zaprezentowali się w Ustroniu
– mówi Sylwia Urbaś ze stowarzyszenia.

Tegoroczna edycja Siły Serc odbędzie się we wtorek 1 maja. Wydarzenie przeznaczone jest dla całych rodzin. Odbywać się będzie na ustrońskim rynku. Początek o godzinie 14.00. Nie zabraknie malowania twarzy, pokazów iluzjonisty. wieczorem część koncertowa.Cała impreza jest też hołdem skierowanym dla wolontariuszy, którzy pomagają w stowarzyszeniu. - Z jednej strony im dziękujemy, z drugiej promujemy ideę wolontariatu i szukamy kolejnych osób, które chcą działać społecznie – podkreśla Urbaś.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją