Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dwie przyczepy kempingowe w ogniu

Dwie jednostki OSP z Brennej Leśnicy i Brennej Centrum oraz dwa zastępy straży pożarnej ze Skoczowa gasiły pożar dwóch przyczep kempingowych. Do zdarzenia doszło minionej nocy w Brennej.

Przypadek, czy celowe działanie? Odpowiedzi na razie na to pytanie nie znamy. Kolejne pożary domków kempingowych budzą jednak wśród mieszkańców Brennej wiele domysłów.

Do pożaru dwóch przyczep kempingowych doszło wczoraj (13.12.2011) w godzinach nocnych. 

- Na miejscu stwierdzono pożar dwóch przyczep kempingowych, które stały pod drewnianymi wiatami na polu namiotowym. Po dojechaniu na miejsce zastępu OSP Brenna Leśnica zabezpieczono miejsce działań, w wyniku czego doszło do lokalizacji oraz ugaszenia pożaru – informuje portal ox.pl Krzysztof Zaczek Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie - Nie było osób poszkodowanych. Po dojechaniu na miejsce jednostki JRG ze Skoczowa przeszukano dodatkowo pogorzelisko.

Przyczepy kempingowe ulegly spaleniu. - W działaniach brały udział 2 jednostki OSP z Brennej Leśnicy i Brennej Centrum oraz dwa zastępy ze Skoczowa - dodaje Krzysztof Zaczek.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: