Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Duet Kłoda/Łysikowski z brązem!

Miłe wieści napłynęły do nas z Zakopanego, gdzie w ostatnią sobotę (11 lipca) odbył się Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów „Volleyball Tatra Cup 2020”. Na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu wystąpiła Martyna Kłoda u boku Mateusza Łysikowskiego. Jak im poszło?

Martyna Kłoda, która niedawno dołączyła do I-ligowego Opola, o czym więcej pisaliśmy tutaj, wraz z Mateuszem Łysikowskim doszli podczas turnieju w Zakopanem do najlepszej „4”.

Co prawda, w półfinale ponieśli porażkę, ale w meczu o 3. miejsce pokonali parę Karolina Nowak oraz Mateusz Płaneta. Duet, pochodzący z naszego regionu, odniósł dosyć pewne zwycięstwo w starciu o brązowy krążek, wygrywając różnicą siedmiu punktów - 21:14. Zmagania w Zakopanem, do których przystąpiły 24 pary, toczyły się do jednego wygranego seta.

"Volleyball Tatra Cup 2020":
1. Kaja Strużyk/Michał Rączka
2. Karolina Kmita/Mateusz Pazgan
3. Martyna Kłoda/Mateusz Łysikowski
4. Karolina Nowak/Mateusz Płaneta
5-6. Patrycja Wardęga/Maciej Madej
5-6. Magdalena Kaszuba/Marcin Biela


AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-13 17:47:36
utopiec: Małgorzata Ciężkowska ze Skoczowa dwukrotnie stawała na podium XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Pucharu Bałtyku w siatkówce plażowej im. Wojciecha Klęska, który odbył się w dniach 1-5 lipca w Kołobrzegu. Zawodniczka SMS Spała, wespół z Urszulą Łunio zajęła drugie miejsce w turnieju kadetek, a w parze z Aleksandrą Stadnik była trzecia w rywalizacji juniorek. Na podium stanęli także Bartosz Fijałek i Kamil Strzymszok. Siatkarze reprezentujący barwy klubu KS Siatkarz-Beskid Skoczów uplasowali się na trzeciej pozycji w zmaganiach kadetów.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: