Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z piasku na parkiet

Miłe, a zarazem niespodziewane, wieści napłynęły do nas z Opola. Martyna Kłoda, pochodząca z Pogwizdowa, podpisała kontrakt z tamtejszym klubem, który w ubiegłym sezonie zajął drugie miejsce w I lidze – AZS Uni.

Informacja z Opola nieco zaskoczyła fanów siatkówki plażowej, bo to właśnie z tej dyscypliny kojarzą zawodniczkę z Pogwizdowa, która m.in. reprezentowała biało-czerwone barwy na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy w Moskwie. Warto także wspomnieć jej występ, w parze z Agatą Ceynową, gdy przed dwoma laty doszły do finału podczas zawodów World Tour w Vaduz. Martyna Kłoda zamieniła piasek na parkiet, a w zespole AZS Uni będzie występować na pozycji przyjmującej.

- Mój kontrakt w kadrze młodzieżowej się kończy i wiedziałam, że nie będzie on już przedłużony. W siatkówce plażowej, poza kadrą, ciężko trenować na takim poziomie, aby móc z tego wyżyć – tłumaczy Martyna Kłoda. – Na pewno nie chcę jeszcze kończyć swojej kariery, bo być może jeszcze sporo grania przede mną. I dlatego przeniosę się do hali.

- Uni to jeden z czołowych klubów w I lidze (przyp. red. - ubiegły sezon Opole zakończyło na 2. miejscu). Mam nadzieję, że będę mogła się rozwinąć w Opolu. Zasłyszałam sporo pozytywnych opinii - znajomi oraz byłe zawodniczki zachęcali do gry w tym zespole. Cieszę się z tego, że udało mi się dogadać z klubem – dodaje 22-letnia siatkarka.  

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: