Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dubiańska-Przemyk, czy Żydek

W Gminie Chybie o fotel wójta powalczą: Elżbieta Dubiańska-Przemyk i Janusz Żydek.

Według nieoficjalnych wyników o fotel wójta w drugiej turze powalczą: Elżbieta Dubiańska-Przemyk, która w pierwszej turze uzyskała ponad 34 % poparcie mieszkańców oraz Janusz Żydek z 40,2 % poparcia wyborców.

Wynik jest taki, jaki jest. Trzeba się zmierzyć z drugą turą. Pan Janusz Żydek jest mocnym kontrkandydatem. Jeżeli ponownie zostanę wybrana na wójta Gminy będę kontynuować to wszystko, co rozpoczęłam. Mam tutaj na myśli m.in. kanalizację. Jeżeli tego nie zrobimy to będziemy płacić wysokie kary. Są również inne priorytety gdzie mamy wykonaną dokumentację, jak na przykład budowa ścieżki rowerowej, czy chodników w Gminie – komentuje Elżbieta Dubiańska-Przemyk.

Janusz Żydek dziękuje za poparcie wyborcom. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Mieszkańcom naszej gminy, którzy wzięli udział w głosowaniu. Szczególnie dziękuję tym z Państwa, którzy zechcieli oddać na mnie swój głos. Pierwszy wynik i poparcie, które uzyskałem traktuję, jako wysoką ocenę mojej dotychczasowej pracy w samorządzie, ale przede wszystkim, jako ogromny kredyt zaufania. Liczę, że czas, który pozostał do drugiej tury wyborów pozwoli mi dotrzeć do jak największej liczby Mieszkańców i zaprezentować Państwu moje spojrzenie na to, jak gmina Chybie powinna funkcjonować przez najbliższe cztery lata. Doceniam również zaangażowanie Koleżanek i Kolegów kandydujących z naszej listy oraz gratuluję wszystkim przyszłym radnym gminy Chybie. Raz jeszcze dziękuję Państwu za okazane mi zaufanie i już dziś zachęcam do głosowania 30 listopada 2014 r. – komentuje Janusz Żydek.

 

MSZ
 

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: