Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Drzewo przygniotło 43-latka

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w czwartek 12.04.2012r. w Istebnej - Wilczy. 43- latek pracujący przy wycince drzewa niestety został przygnieciony przez jeden z konarów. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek 12.04.2012r. – 43- letni mężczyzna pracujący przy wycince drzewa w kompleksie leśnym  w Istebnej w dzielnicy Wilczy został uderzony przez odcięty, naprężony konar drzewa. W  wyniku tego zdarzenia został ciężko ranny – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. 

Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Przy zabezpieczeniu lądowiska pracowali strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Istebnej. – Nasze działania polegały na przygotowaniu lądowiska – wyznaczeniu terenu, zabezpieczeniu wszystkich luźnych przedmiotów w pobliżu lądowiska, przygotowaniu linii gaśniczej oraz zabezpieczeniu lądowiska przed osobami trzecimi w czasie lądowania. Nasz ratownik przeprowadził również standardową procedurę sprowadzenia śmigłowca na lądowisko. Nasi ratownicy pomagali również zespołowi medycznemu w przygotowaniu poszkodowanego do transportu a następnie pomogli w przeniesieniu go do śmigłowca – czytamy na stronie internetowej OSP Istebna

Sprawę bada Komisariat Policji w Wiśle.

KOD

Film nadesłany przez anonimowego internautę DZIĘKUEMY!

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: