Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Drużyna Mlynkovej w Cieszynie

Kibicujesz drużynie Mlynkovej w "Bitwie na Głosy"? Fani teamu reprezentującego Śląsk Cieszyński będą mogli spotkać się z wokalistami już w niedzielę (3 kwietnia br.) o godz.16.30 w Cafe Muzeum w Cieszynie. - To będzie spotkanie pełne niespodzianek - zapowiadają Organizatorzy.

Drużyna Haliny Mlynkovej, reprezentująca Śląsk Cieszyński i Zolzie, jest-  jak na razie - bezkonkurencyjna: trzeci raz z rzędu zyskała największą sympatię widzów programu telewizyjnej Dwójki pt. "Bitwa na Głosy" i wygrała kolejny odcinek popularnego muzyczno-rozrywkowego show: - W ogóle nie spodziewaliśmy się ostatnią sobotę aż takiego sukcesu. Choć daliśmy z siebie wszystko, byliśmy przerażeni, nie liczyliśmy na to, że po raz trzeci uda nam się wygrać. Marzyliśmy tylko o tym, by pozostać w programie - Katarzyna Materna, uczestniczka programu z Cieszyna opisuje emocje towarzyszące muzycznym zmaganiom: - To było olbrzymie zaskoczenie, szok i - oczywiście - radość. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i na nas głosują.

Czym zaskoczy nas cieszyńska drużyna w sobotę? Czy będzie to znów piosenka z motywem afrykańskim?
- Szczegółów nie mogę zdradzić, jednak na pewno będzie to inna, niż poprzednio, stylistyka - mówi Katarzyna Materna: - Pracujemy ciężko, codziennie mamy próby. Wiemy, że przed nami duże wyzwanie i odpowiedzialność. Nie chcemy zawieść tych, którzy nam kibicują i posłali na nas smsy.

Jak będzie wyglądało spotkanie w Cieszynie?
- Na pewno będzie rodzinna atmosfera - zapowiada uczestniczka: - Cały nasz zespół jest jak jedna wielka rodzina. Niesamowicie się zgraliśmy, poza tym mamy power, entuzjazm i wiele pozytywnych emocji, które chcemy przekazać dalej.

Kolejna "Bitwa na Głosy" już w najbliższą sobotę. Spotkanie z drużyną Haliny Mlynkovej odbędzie się zaś w niedzielę, 3 kwietnia br. w Cafe Muzeum w Cieszynie. Organizatorami są: TVP 2, TVP Katowice i Cafe Muzeum. Spotkanie poprowadzi Dziennikarka TVP Katowice – Aneta Chwalba. Przedstawi wszystkich członków drużyny i opowie o idei programu, a także charytatywnym celu działania. Młodzi wokaliści opowiadają też o wrażeniach z programu. Na pożegnanie zespół zaśpiewa jeszcze jeden utwór, będzie można robić zdjęcia i zebrać autografy.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: