Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Drogomyśl: poważny wypadek

Dziś (28.11.2018) w południe na DK81 w Drogomyślu doszło do wypadku. Na jezdni prowadzącej w kierunku Skoczowa audi zderzyło się z pojazdem służby drogowej malującym pasy na jezdni. Do szpitala został przewieziony operator maszyny.

Do tego groźnego zdarzenia dziś w południe w Drogomyślu na drodze krajowej nr 81. - Kierująca audi kobieta, która poruszała się w kierunku Skoczowa, według wstępnych ustaleń policjantów, podczas wyprzedzania pojazdów technicznych obsługujących drogę i zmiany pasa ruchu najechała na tył maszyny malującej pasy na jezdni – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. W trakcie zderzenia na pojeździe technicznym pracowało dwóch mężczyzn. - Starszy z nich, 41-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy i objęto opieką medyczną – dodaje rzecznik.

Audi kierowała 37-letnia mieszkanka gminy Suszec. Kierująca byłą trzeźwa - W wyniku zderzenia pojazdów na jezdni rozlała się farba, w związku z czym konieczne było wyłączenie tego odcinka jedni z ruchu na kilka godzin – mówi Pawlik.

Policja za naszym pośrednictwem zwraca się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub (33) 8516281.
(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-29 08:21:37
kierowca_bombowca: Ciekaw jestem, co ta tępa, ślepa baba robiła na lewym pasie i kto dał jej prawojazdy?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: