Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dodatkowy nabór na kierunki medyczne w Publicznym Studium Medycznym w Cieszynie

W związku z ogromnym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem pracodawców na absolwentów kierunków medycznych dyrekcja PUBLICZNEGO STUDIUM MEDYCZNEGO W CIESZYNIE prowadzi dodatkowy nabór w miesiącu wrześniu.

Szukając pewnej pracy i wysokich kwalifikacji zawodowych warto podjąć naukę w Publicznym Studium Medycznym w Cieszynie – w szkole, która kształci średni personel medyczny.

W związku z obecną sytuacją  dotyczącą pandemii COVID-19 szkoła uruchamia kształcenie na kierunku: TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ oraz OPIEKUN MEDYCZNY wg. nowej podstawy programowej dający nowe dodatkowe uprawnienia.

Publiczne Studium Medyczne w Cieszynie (PSM) wchodzi w skład Szkoły Organizacji i Zarządzania w Cieszynie przy ulicy Mała Łąka 10.

PSM działa od 2013r i jest jedyną publiczną , policealną szkołą medyczną na terenie Śląska Cieszyńskiego.

W swoje mury zaprasza wszystkich absolwentów szkół średnich (nie jest wymagana matura), którzy chcieliby zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje w zawodach medyczno-społecznych.

Poza tym należy zwrócić uwagę , że kształcenie w PSM jest całkowicie bezpłatne.

Nauka trwa od 1 roku do 2,5 roku - w zależności od zawodu.

Słuchacze mają do dyspozycji pracownie i klasopracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i niezbędne pomoce naukowo-dydaktyczne.

W bardzo dobrze wyposażonych pracowniach: zabiegów higienicznych, stomatologicznej, masażu i farmakologicznej, słuchacze doskonalą swoje umiejętności poprzez łączenie teorii z praktyką. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że w Publicznym Studium Medycznym zatrudnieni są nauczyciele - specjaliści o najwyższych kwalifikacjach zawodowych.

Szkoła kończy się egzaminem państwowym potwierdzającym kwalifikacje zawodowe i uzyskaniem dyplomu w danym zawodzie. Zdawalność egzaminów naszych absolwentów jest 100 %.

O wysokich umiejętnościach i solidnym przygotowaniu absolwentów PSM świadczy fakt, że pracodawcy bardzo chętnie ich zatrudniają, a wręcz na nich czekają.
Absolwenci PSM otrzymują również certyfikat w języku polskim i angielskim, uprawniający do pracy w krajach Unii Europejskiej.

Szczegóły na www.soiz.pl/sgsm lub pod nr telefonu: 33 851 46 88

Serdecznie zapraszamy

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: