Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dodatkowe pieniądze na inwestycje

Jeszcze w tym roku zostanie podpisana umowa na realizację termomodernizacji szkoły w Bąkowie. Radni na wniosek burmistrza Strumienia zwiększyli środki finansowe na realizację tego zadania jeszcze w tym roku. Radni decyzję podjęli na nadzwyczajnej sesji we wtorek 20 grudnia.

Uchwałą Rady Miejskiej zwiększono o 130 000,00 zł środki na realizację termomodernizacji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bąkowie.  - Było to potrzebne aby rozstrzygnąć postepowanie przetargowe i rozpocząć realizację tej inwestycji. Koszt całej termomodernizacji to prawie milion złotych, zadanie musi być zakończone do końca 2017. Tym samym budynek szkoły zyska nowy wygląd – mówi Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia.

Podczas tej samej sesji  zwiększono również środki na realizację rozbudowy i modernizacji oczyszczalni ścieków w Strumieniu. Na ten cel z kolei przekazano 48 000,00 zł. - Środki zagospodarowane na powyższe zadania pochodzą z oszczędności, które udało się wygospodarować w trakcie całego roku budżetowego – informuje urząd w Strumieniu.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: