Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dobry wynik policjanta z cieszyńskiej drogówki

Policjanci, strażacy, pogotowie ratunkowe oraz siły porządkowe organizatora imprezy zabezpieczali 44.Rajd „Cieszyńska Barbórka”. - Dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy wszystkich służb impreza przebiegła bez zakłóceń – informuje asp. Krzysztof Pawlik.

Zawodnicy mieli do przejechania trzy odcinki specjalne w Cieszynie, Ustroniu, Kiczyce- Pierściec. Odcinki w Ustroniu i z Kiczyc pokonywane były trzykrotnie.  W rajdzie brał również udział podkom. Łukasz Godula, policjant Wydziału Ruchu Drogowego w Cieszynie. Razem z pilotem Danielem Nowakiem, tegoroczny mistrz Śląska w klasie Pucharu Peugeot i Citroen, miał bardzo realne szanse zakończyć sezon również na podium klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

- Policjant cieszyńskiej drogówki niestety miał pecha z uwagi na awarię półosi. Pomimo obiecującego początku, nie był w stanie kontynuować rajdu na drugiej pętli. Mistrz klasy PPC ten weekend zaliczał swój pierwszy start za kierownicą Hondy Civic. W swym debiucie za kierownicą tego samochodu zdobył drugie i trzecie miejsce na OS-ie VAG-Expert, co stanowi dobra prognozę na następny sezon. Ostatecznie cały sezon zakończył na bardzo wysokim, piątym miejscu w klasyfikacji generalnej – relacjonuje Pawlik.

(red)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: