Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dębowiec: Budżet uchwalony jednogłośnie

Wczoraj (30.12) odbyła się sesja Rady Gminy Dębowiec. Jedną z ważniejszych uchwał była uchwała budżetowa na rok 2020. Radni przyjęli ją jednogłośnie.

Po stronie dochodów budżetu Gminy Dębowiec widnieje kwota 29.321.664,60 zł, zaś po stronie planowanych wydatków 31.473.592,38 zł. Deficyt budżetu Gminy Dębowiec wynosi 2.151.927,78 zł.  

Wójt Tomasz Branny został poproszony o przedstawienie wydatków inwestycyjnych na 2020 rok. Wśród których znalazły się: budowa kanalizacji na ul. Piaskowej w Łączce, F. sołecki Ogrodzona - dofinansowanie budowy 2 przystanków autobusowych na ul. Wiedeńskiej (1 przystanek w kierunku na Cieszyn, 1 przystanek w kierunku na Bielsko-Białą), Budowa przystanków wzdłuż DK-1, F. sołecki Simoradz - Wykonanie chodnika na ul. Sportowej, F. sołecki Gumna - Dofinansowanie budowy drogi ul. Zgodna, Modernizacja ul. Podlesie w Simoradzu, Wykonanie nawierzchni asfaltowej na ul. Orzechowej w Ogrodzonej, Budowa chodnika wzdłuż ul. Centralnej w Ogrodzonej – dokumentacja, Odtworzenie infrastruktury drogowej, Wykonanie nakładki asfaltowej na ul. Granicznej w Łączce, Budowa chodnika wzdłuż ul. Beskidzkiej w Gumnach – dokumentacja, Budowa drogi ul. Zgodna w Gumnach, Wykonanie nawierzchni asfaltowej na ul. Przedszkolnej w Iskrzyczynie, Budowa chodnika wzdłuż ul. Tarnawa od skrzyżowania z ul. Halna w stronę południową, Modernizacja ul. Ogrodowej w Dębowcu, Modernizacja ul. Dębowej w Dębowcu, Modernizacja ul. Rzecznej w Kostkowicach, Rezerwa inwestycyjna, F. sołecki Iskrzyczyn - Dofinansowanie do siłowni zewnętrznej przy SP Dębowiec Filia Iskrzyczyn, Dofinansowanie do siłowni zewnętrznej przy SP Dębowiec Filia Iskrzyczyn, Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku SP Dębowiec, Wykonanie miejsc postojowych przed PP Iskrzyczyn – dokumentacja, Dotacja celowa na dofinansowanie inwestycji z zakresu ochrony powietrza - wymiana pieców C.O., Dotacja celowa na dofinansowanie inwestycji z zakresu ochrony środowiska związanych z usuwaniem i unieszkodliwianiem odpadów zawierających azbest, Przebudowa budynku usługowego na lokal mieszkalny chroniony w Łączce, F. sołecki Łączka - Dokończenie budowy chłodni w obiekcie GOKSiT, F. sołecki Dębowiec - Zakup piłko chwytów oraz trybun. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: