Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dębowiec: będzie remont drogi wojewódzkiej?

Tak zwana "stara droga" z Cieszyna w kierunku Bielska-Białej od wielu lat przysparza problemów wielu kierowcom. Wójt Dębowca, Tomasz Branny, stara się wpłynąć na władze wojewódzkie i skłonić je do przeprowadzenia remontu generalnego. Jak się okazuje, są na to szanse.

O tej drodze pisaliśmy już w ubiegłym roku - LINK. Jak sytuacja wygląda obecnie? - Udało się nam z radnym Iskrzyckim spotkać z przewodniczącym Sejmiku Województwa Śląskiego (Janem Kawulokiem - dop.red.) i próbujemy interweniować. Z takich nieoficjalnych informacji wynika, że ten wiadukt, który jest wybudowany nad drogą ekspresową, nie spełnia norm. Prawdopodobnie będzie musiał być remontowany. Jeżeli będą na to przeznaczone środki, to być może uda się przy tej okazji tę drogę wyremontować. Zobaczymy, jakie będą dalsze kroki - mówił  wójt Tomasz Branny na ostatniej sesji Rady Gminy.

Czy jest szansa na przeprowadzenie prac remontowych na całym odcinku drogi? - Mamy nadzieję, że uda nam się położyć nacisk na to, aby wyremontować dalszy odcinek, który przebiega przynajmniej na terenie naszej gminy. Mam także nadzieję, że inne gminy się podłączą do tego, aby prace były przeprowadzane aż do Skoczowa - dodał wójt w rozmowie z naszym portalem.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-21 20:57:30
Śmiechu : Pewnie że są szanse. Nawet 1% to jakaś szansa. Malutka ale szansa.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: