Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Debata o bezpieczeństwie

25 kwietnia 2018 w Sali Pod Pegazem w Skoczowie odbyła się debata pn. ''Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ''. Spotkanie zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie, a tematem przewodnim były zagadnienia związane z bezpieczeństwem w mieście.

W środowej debacie uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie mł. insp. Rafał Machaczka, Zastępca Burmistrza Miasta Skoczowa, Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Cieszynie podkom Łukasz Godula, Komendant Komisariatu Policji w Skoczowie podkom. Wojciech Sikora, dzielnicowi miasta i gminy Skoczów, przedstawiciele urzędu miejskiego, Komendant Straży Miejskiej w Skoczowie, Komendant JRG w Skoczowie oraz mieszkańcy miasta.

Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dzięki debacie z mieszkańcami miasta zapoznano się z opiniami i oczekiwaniami mieszkańców w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Przedstawiono innowacyjne rozwiązania, które służą poprawie bezpieczeństwa mieszkańców.

Podczas spotkania policjanci zaprezentowali „Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa”, dzięki której można przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w okolicy, jak również aplikację „Moja komenda”, która pozwoli odnaleźć najbliższą jednostkę Policji, sprawdzić jak nazywa się dzielnicowy i połączyć się z nim jednym kliknięciem. W takcie debaty został także omówiony program „Dzielnicowy bliżej nas”.


red./mat.pras.

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: